# Name Country Squad 1 Squad 2 Squad 3
1 Aleksandar Djordje Stefanovic SRB Squad 2 - Sat 14:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 5 - Sun 10:00
2 Alexander Medveditskov RUS Squad 14 - Tue 14:00 Squad 18 - Wed 13:00 Squad 19 - Wed 17:00
3 Alexander Vasekin RUS Squad 15 - Tue 18:00 Squad 19 - Wed 17:00 Squad 29 - Fri 17:00
4 Andreas Andreasen DEN Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 33 - Sat 13:00
5 Artemiy Zubkov RUS Squad 6 - Sun 14:00 Squad 11 - Mon 18:00 Squad 18 - Wed 13:00
6 Borjan Binev BUL Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 5 - Sun 10:00
7 Carl Kinnunen EE Squad 24 - Thu 17:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 33 - Sat 13:00
8 Daniel Janos SK Squad 6 - Sun 14:00 Squad 9 - Mon 10:00 Squad 11 - Mon 18:00
9 David Barak SK Squad 23 - Thu 13:00 Squad 29 - Fri 17:00
10 David Witteveen CZE Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 6 - Sun 14:00
11 Dian Doytchev Dinev BUL Squad 1 - Sat 10:00 Squad 18 - Wed 13:00 Squad 34 - Sat 17:00
12 Eduard Stronskiy UKR Squad 23 - Thu 13:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 33 - Sat 13:00
13 Eirini Arkalaki GRE Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 5 - Sun 10:00
14 Georgi Tepeliev BUL Squad 2 - Sat 14:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 11 - Mon 18:00
15 Georgios Doukopoulos GRE Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 5 - Sun 10:00
16 Gheorghiu Stefan Cristi ROU Squad 2 - Sat 14:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 5 - Sun 10:00
17 Halvar H. Nilsen Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 34 - Sat 17:00
18 Ian Robinson SE Squad 24 - Thu 17:00 Squad 29 - Fri 17:00 Squad 34 - Sat 17:00
19 Jesse Kallio FI Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 33 - Sat 13:00
20 John Guldbaek DEN Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 33 - Sat 13:00
21 Kaaron Salomaa FI Squad 11 - Mon 18:00 Squad 14 - Tue 14:00 Squad 19 - Wed 17:00
22 Kevin de Haan MG Squad 1 - Sat 10:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 6 - Sun 14:00
23 Maksim Eremenko RUS Squad 14 - Tue 14:00 Squad 18 - Wed 13:00 Squad 28 - Fri 13:00
24 Maksym Yaremchuk UKR Squad 23 - Thu 13:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 33 - Sat 13:00
25 Maria Bak Gerding DEN Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 33 - Sat 13:00
26 Mariana Todorova Meteksinova BUL Squad 1 - Sat 10:00 Squad 6 - Sun 14:00 Squad 11 - Mon 18:00
27 Marina Stefanova BUL Squad 1 - Sat 10:00 Squad 2 - Sat 14:00 Squad 6 - Sun 14:00
28 Marius Gheorghiu ROU Squad 2 - Sat 14:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 5 - Sun 10:00
29 Mathias Ankerdal DEN Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 33 - Sat 13:00
30 Matt Lochhead ENG Squad 29 - Fri 17:00 Squad 34 - Sat 17:00
31 Mattias Wetterberg SE Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 33 - Sat 13:00
32 Matus Hrusovsky SK Squad 5 - Sun 10:00 Squad 9 - Mon 10:00 Squad 11 - Mon 18:00
33 Maxim A Okorokov RUS Squad 23 - Thu 13:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 34 - Sat 17:00
34 MEHMET CELIK TUR Squad 1 - Sat 10:00 Squad 2 - Sat 14:00 Squad 9 - Mon 10:00
35 Mick Ankerdal DEN Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 32 - Sat 09:00
36 Mika Guldbæk DEN Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 33 - Sat 13:00
37 Mustafa Gurbulak TUR Squad 1 - Sat 10:00 Squad 5 - Sun 10:00 Squad 9 - Mon 10:00
38 Neil Sullivan MLT Squad 13 - Tue 10:00 Squad 15 - Tue 18:00 Squad 18 - Wed 13:00
39 Nicolae Gheorghe ROU Squad 2 - Sat 14:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 6 - Sun 14:00
40 Olli-Pekka Pajari Squad 11 - Mon 18:00 Squad 14 - Tue 14:00 Squad 19 - Wed 17:00
41 Philip Gruppetta MLT Squad 13 - Tue 10:00 Squad 15 - Tue 18:00 Squad 18 - Wed 13:00
42 Plamen Nikolov BUL Squad 2 - Sat 14:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 5 - Sun 10:00
43 Radoslav Dimitrov Tenchev BUL Squad 1 - Sat 10:00 Squad 5 - Sun 10:00 Squad 10 - Mon 14:00
44 Sander Kastaas-Lindstad Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 34 - Sat 17:00
45 Sebastian Arcusi ROU Squad 2 - Sat 14:00 Squad 3 - Sat 18:00 Squad 6 - Sun 14:00
46 Simon Hrusovsky SK Squad 6 - Sun 14:00 Squad 9 - Mon 10:00 Squad 11 - Mon 18:00
47 Slavcho Stefanov Kordev BUL Squad 2 - Sat 14:00 Squad 5 - Sun 10:00 Squad 6 - Sun 14:00
48 Sofia Iliyanova Stoyanova BUL Squad 3 - Sat 18:00 Squad 6 - Sun 14:00 Squad 11 - Mon 18:00
49 Suzana Godjevac SRB Squad 2 - Sat 14:00 Squad 5 - Sun 10:00 Squad 6 - Sun 14:00
50 Teemu Putkisto FI Squad 11 - Mon 18:00 Squad 14 - Tue 14:00 Squad 19 - Wed 17:00
51 Todor Georgiev Lichev BUL Squad 2 - Sat 14:00 Squad 6 - Sun 14:00 Squad 34 - Sat 17:00
52 Vitalii Starykovskyi UKR Squad 24 - Thu 17:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 34 - Sat 17:00
53 Vladimir Godjevac SRB Squad 2 - Sat 14:00 Squad 6 - Sun 14:00 Squad 7 - Sun 18:00
54 William Svensson SE Squad 25 - Thu 21:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 34 - Sat 17:00
55 Yana Ivanova Ivanova BUL Squad 1 - Sat 10:00
56 Гриник Юрий UKR Squad 23 - Thu 13:00 Squad 28 - Fri 13:00 Squad 34 - Sat 17:00
57 Пламен Станчев Squad 3 - Sat 18:00 Squad 6 - Sun 14:00